Küçük Vidanjör

Küçük Kombine Büyük Araçların Girmediği Her Otoparka Giren  Uyumlu Bi Vidanjör Atık Yağ Çekimi, Kanalizasyon Açma Hizmeti Mevcuttur.

Vidanjör Hizmeti

Vidanjör servisi, tıkanmış rogarları, kanalizasyonları ve tahliye hatlarını açmak için vakum pompaları kullanan bir hizmet alanıdır. Bu hizmet, tüm boruyu kazmak zorunda kalmadan kanalizasyon hatlarındaki tıkanıklıkları gidermenin hızlı ve etkili bir yoludur.  

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanıklıkları, ev sahipleri için büyük sorunlara neden olabilecek yaygın bir tesisat sorunudur. Bu tarz tıkanıklıklar; taşan tuvaletlere, kanalizasyon taşkınlarına ve diğer tesisat alanlarında acil durumlarına yol açabilir. 

Logar Temizleme

Logarlar, yağmur yağdığında yağmur suyunun içlerine akmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Yağmur suyu, beton kapaktaki çatlaklardan veya rögardan geçen kullanım hatları boyunca girebilir.  

Atık Yağ Çekimi

Atık Yağ Çekimi hizmeti her zaman profesyonel bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi için mutlaka alanında uzman olanlardan hizmet almak şarttır 

Büyük Vidanjör

Büyük Vidanjör hizmeti her zaman üst seviyede ihtiyaç duyulan bir hizmet alanıdır. Tıkanıklık açma servisi hizmetleri söz konusu olduğu zaman vidanjör hizmetinin kritik bir etkiye sahip olduğunu ifade edebiliriz.